11 kwietnia w sali gimnastycznej szkoły w Śmiglu po długiej przerwie znów rywalizowały ze sobą reprezentacje najmłodszych klas szkół podstawowych gminy Śmigiel.

Drużyna klasy 1 z brązowymi medalami Reprezentacja klasy 2 przed startemReprezentacja klasy 3 przed startem

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas I, II i III szkoły w Starej Przysiece Drugiej. Każda z drużyn składała się z pięciu dziewczynek i pięciu chłopców. Zawodnicy, rywalizując w rozmaitych konkurencjach sportowych, musieli wykazać się ogólną sprawnością fizyczną, szybkością, umiejętnością skakania przez skakankę, kozłowania piłki, pokonywania toru przeszkód, rzucania do celu. Po zaciętej i wyrównanej walce nasza reprezentacja klasy I uplasowała się na trzecim miejscu, klasy II - na czwartym miejscu, a uczniowie klasy III start w zawodach zakończyli na drugiej pozycji. Współzawodnictwo okazało się niezwykle emocjonujące, a uczestnicy doskonale się bawili.

Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Grażyna Szymkowiak
Bożena Okupniczak
Irena Klemenska