Na początku kwietnia w Zespole Szkół w Krzywiniu rozstrzygnięty został Powiatowy Konkurs Plastyczny „Kosz pełen zdrowia” adresowany do uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Jego celem było propagowanie idei zdrowego stylu życia, zaangażowania uczniów w dążenie do utrzymania dobrej formy, ale również rozwój inwencji twórczej i posługiwanie się rozmaitymi technikami plastycznymi.

Gabryela Jaraczewska uczennica klasy 1W prezentuje dyplom i nagrodę który otrzymała w konkursie 2Nagrodzona Nadia z 2aP z panią dyrektor 2

Wśród laureatów znalazły się uczennice naszej szkoły.
W kategorii klas pierwszych 3 miejsce przypadło Gabrieli Jaraczewskiej ze szkoły filialnej w Wonieściu, natomiast w kategorii klas drugich 2 miejsce zajęła Nadia Średniawa ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej.
Serdecznie gratulujemy!

Grażyna Szymkowiak
Renata Frąckowiak