23 kwietnia 60 uczniów naszej szkoły, wraz z opiekunami, stawiło się na starcie rajdu; przywitał nas organizator - pan Tadeusz Krzyżanowski.

Uczestnicy rajdu pozują do zdjęcia Uczestnicy rajdu podczas odpoczynku przy klasztorze

Z uśmiechem na twarzach ruszyliśmy wyznaczoną trasą - szlakiem czarnym do Lubinia. Dzięki pięknej pogodzie mogliśmy podziwiać budzącą się do życia przyrodę. Przy klasztorze w Lubiniu zaplanowano przystanek na regenerację. Dalej wędrowaliśmy szlakiem zielonym do Bieżynia. Na miejscu czekała na nas przepyszna grochówka oraz konkursy. Uczniowie licznie brali w nich udział.
Każdy uczestnik rajdu otrzymał pamiątkową odznakę. Zmęczeni, ale bardzo zadowoleni, wróciliśmy do domów. Już nie możemy się doczekać kolejnej wyprawy!

Mariola Frąszczak
Joanna Poprawiak
Magdalena Zapłata
Joanna Włodarczak