Jest taki dzień w roku, który dzieci lubią najbardziej. To 1 czerwca.
Na ten dzień nauczyciele wychowania fizycznego przygotowali wiele konkurencji sportowych.

Dzewczeta z klasy czwartej skaczą z pomponamiDzieci z oddziałów przedszkolnych podczas konkurencji sportowychUczniowie podczas malowania farbami na folii 

Uczniowie klasy 5b podczas biegówUczniowie klasy trzeciej malują na foliiUczniowie klas czwartych grający w badmintonaPrzedszkolaki z grupy 0aW rysują kredą

Wszystkie klasy wykonały piękne plakaty i wspaniale kibicowały swoim drużynom. Uczniowie klas 0-3 rywalizowali w konkurencji „wyścigi rzędów”. Starsi sprawdzili się podczas meczów piłki ręcznej oraz w konkurencjach lekkoatletycznych. Obchody Dnia Dziecka zakończyły się wręczeniem medali, dyplomów oraz nagród ufundowanych przez Radę Rodziców.

Przedszkolaki podczas rysowania kredąUczniowie klasy drugiej w towarzystwie bajkowych postaciUczniowie podczas wspólnego tańcaPani wicedyrektor wręcza uczniowi medal za udził w konkurencji sportowej

Podczas Spartakiady Arkadego uczniowie: Emanuel, Zosia oraz Martyna wraz z panią Kasią i panią Ewą przenieśli nas w bajkowy świat. Swoim zaangażowaniem uczniowie udowodnili, że można się wspaniale bawić nie tylko w świecie wirtualnym, ale również, a może przede wszystkim, w realnym.

Więcej zdjęć w Galerii

Joanna Włodarczak
Bogusław Zandecki