Uczniowie klas 2aP i 3aP wzięli udział w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej „English is easy”.

Dorota Wolff prezentująca strój biedronki na tle wiosennej gazetki klasowejDrużyna z Przysieki w strojach biedronekUczniowie klas 2aP i 3aP odbierający nagrody za zajęcie 2 miejscajpgUczniowie klas 2aP i 3aP podczas rywalizacji drużynowej w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego dla kl. 1-3

Konkurs odbył się 6 czerwca w Starym Bojanowie, gdzie spotkały się drużyny ze wszystkich szkół w gminie. Naszą szkołę reprezentował zespół „Ladybugs” (Biedronki) w składzie: Dorota Wolff, Danuta Czapla i Mateusz Wolsztyński. Uczniowie dzielnie rywalizowali z innymi drużynami w następujących konkurencjach: kalambury, łamańce językowe, gra planszowa, literowanie słów, rysowanie ze słuchu. Uczestnicy musieli wykazać się dobrą znajomością słownictwa oraz zaśpiewać wybraną piosenkę. Zespół Biedronek uplasował się ostatecznie na 2 miejscu za zwycięską drużyną „Magic Stars” ze Śmigla.

Bernadeta Bartkowiak