Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzyma dofinansowanie w ramach realizacji Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” wynoszące 15 000 złotych. Pieniądze te zostaną przeznaczone na zakup nowych książek i wyposażenia do biblioteki szkolnej oraz na promocję czytelnictwa.

Jakie nowe książki będą zakupione? To zależy od nas wszystkich – w bibliotece są zbierane propozycje książek do zakupu - można wypełnić ankietę (przesłaną poprzez dziennik oraz umieszczoną w zespole bibliotecznym na Teams), przesłać swoje propozycje poprzez dziennik lub Teams lub po prostu przynieść zapisane na kartce propozycje do biblioteki szkolnej. Każdy czytelnik (uczeń, rodzic, nauczyciel) może podać swoje propozycje.

Widzieliście ciekawą książkę?
Słyszeliście o jakiejś nowości wydawniczej?
Obejrzeliście film i chcielibyście przeczytać książkę, na której podstawie on powstał?

Napiszcie - Wasze marzenia mogą się spełnić!

Marlena A. Stróżyńska