Dzień przed zakończeniem roku szkolnego uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni przez Panią Burmistrz Małgorzatę Adamczak do Centrum Kultury w Śmiglu na uroczyste podsumowanie roku szkolnego 2021/2022.

Podsumowanie roku szkolnegoWyróżnieni uczniowie z naszej szkoły Uczniowie wraz z nauczycielami i panią dyrektor po uroczystości podsumowania roku szkolnego

Wyróżnieni uczniowie zostali nagrodzeni za ponadprzeciętne wyniki w nauce, sukcesy w sporcie i konkursach oraz zaangażowanie w działalność społeczną.

Filip Kałucki w towarzystwie Pani Burmistrz i Przewodniczącego Rady MiejskiejAnna Stróżyńska w towarzystwie Pani Burmistrz i Przewodniczącego Rady MiejskiejDorota Wolff w towarzystwie Pani Burmistrz i Przewodniczącego Rady MiejskiejMaria Kopienka w towarzystwie Pani Burmistrz i Przewodniczącego Rady Miejskiej

Nagrodzeni uczniowie ze Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej to:

Bartosz Nowak,
Filip Kałucki,
Anna Bródka,
Emanuel Kostrzewski,
Agnieszka Glapiak,
Barbara Wawrzynowska
Anna Stróżyńska,
Maria Kopienka,
Dorota Wolff.

Nagrodę z rąk Przewodniczącego Rady Miejskiej Śmigla pana Wiesława Kasperskiego dla najbardziej wyróżniającego się ucznia z ostatnich klas szkoły podstawowej pod względem działalności na rzecz społeczności szkolnej otrzymała natomiast Zofia Wawrzyniak.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Bożena Okupniczak
Grażyna Szymkowiak
Agnieszka Wujczak-Kunc
Mariola Frąszczak