Szkolny Dzień Fantazji

W poniedziałek 13 marca odbyła się akcja Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum pod hasłem „W kolorze dżinsu”. Poniżej kilka migawek z tego dnia.

IMG 2148IMG 2149IMG 2153IMG 2154

Rada SU Gimnazjum

 

Dzień Fantazji


Kolejny Szkolny Dzień Fantazji za nami. Do wspólnej zabawy pod hasłem „Dzień okularów przeciwsłonecznych” zaprosił wszystkich uczniów SU Gimnazjum. Dziękujemy wszystkim tym, którzy włączyli się w naszą akcję.

IMG 0804IMG 0805IMG 0807IMG 0808

Kolejny i zarazem ostatni „13” w tym roku szkolnym już w czerwcu. Czekamy na Wasze propozycje hasła dnia.

IMG 0810IMG 0811IMG 0813IMG 0814

IMG 0819IMG 0817IMG 0815

Lidia Jankowska

 

  Szkolny Dzień Fantazji

Szkolny Dzień Fantazji - to cykliczna akcja organizowana 13 dnia każdego miesiąca przez Samorząd Uczniowski Gimnazjum.

WP 20160413 002WP 20160413 003WP 20160413 004

W związku z tym 13 kwietnia RSU zaprosiła całą społeczność uczniowską, również ze Szkoły Podstawowej, do wspólnej zabawy. Hasło dnia brzmiało „Dzień krawata”. Każdy uczeń powinien pojawić się w tym dniu w szkole w krawacie.... Dziękujemy wszystkim tym nielicznym, którzy włączyli się w naszą akcję.

Kolejny „13” już w maju. Hasło poznacie wkrótce.

Lidia Jankowska

 

Młodzież zagłosowała....

Wyniki wyborów

 

WYBORY RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO 2015

          Dnia 12 października odbyły się wybory nowej Rady SU – migawki z wyborów w zakładce Galeria. Zgodnie z regulaminem Samorządu nowa Rada wybrał opiekuna, którym ponownie została p. Lidia Jankowska. Samorząd zaangażował się w przygotowanie „Otrzęsin" dla uczniów klas pierwszych gimnazjum, przygotował życzenia z okazji DEN.
Trwają prace nad planem pracy na nowy rok szkolny.

Lidia Jankowska

 

   W świątecznym nastroju

 

          Pod takim hasłem przebiegała realizacja zadań przygotowanych przez Samorząd dla społeczności szkolnej. Dzień 5 grudnia był w naszej szkole „Dniem Czapki św. Mikołaja". Do wspólnej zabawy, której towarzyszyło dużo uśmiechu, udało nam się zachęcić prawie całą uczniowską brać. Następnym zadaniem był konkurs pod hasłem „Bombka Bożonarodzeniowa". Natomiast każdy, kto chciał złożyć świąteczne życzenia, mógł to zrobić na przygotowanej „Choince Życzeń" .
          Kolejne zadania już wkrótce....

IMG 7417 M 114 M 120 M 121

Lidia Jankowska

 

    Minął miesiąc od wyborów nowej Rady SU, a już przygotowała ona dla nas kilka atrakcji. 30 października powiało kobiecością, ponieważ dziewczyny - te małe i te duże - aktywnie włączyły się w Szkolny Dzień Spódnicy. Natomiast 13 listopada przebiegał pod hasłem Dnia Krawata. Tradycją stały się też obchody Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień. Z tej okazji każdy został obdarowany „Dobrym słowem", przygotowanym przez członków Rady SU i koła historycznego.

Lidia Jankowska

 

WYBORY 2014


          W dniu 8 października odbyły się wybory nowej Rady SU – migawki z wyborów w zakładce Galeria. Zgodnie z regulaminem Samorządu nowa Rada i Zarząd wybrali opiekuna, którym została p. Lidia Jankowska. Samorząd zaangażował się w przygotowanie „Otrzęsin" dla uczniów klas pierwszych gimnazjum. Ważnym działaniem jest opracowanie planu pracy na nowy rok szkolny.

Lidia Jankowska