Uczniowie klas 6 wzięli udział w otwarciu skateparku w Śmiglu. Mieli okazję obejrzeć pokaz grupy z Poznania, która zaprezentowała szereg trików na hulajnogach i deskorolkach.

Lena Jakubowska i Nicola Ratajczak podczas warsztatów jazdy na deskorolceWarsztaty trików na hulajnogach i deskorolkach uczniowie klasy 6a i 6bGra zręcznościowa w roli głównej uczennice klasy 6a i 6b

Szóstoklasistom zaproponowano również warsztaty - zabezpieczeni w kaski ochronne mogli sprawdzić się w jeździe na ww. sprzęcie. Zadanie bardzo im się spodobało. Chcieli poznać jak najwięcej nowych, często trudnych trików. Przepełnieni pozytywnymi emocjami i z wieloma nowymi umiejętnościami wrócili do szkoły. Wiemy, że wielu z nich na pewno wróci do skateparku.
Podczas warsztatów został wykorzystany sprzęt zakupiony w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości” – aparat fotograficzny.

Joanna Włodarczak
Bogdan Zandecki