24 listopada 2022 roku zorganizowano dyskotekę dla uczniów klas 4-8. Tego dnia spotkali się oni po lekcjach, żeby wspólnie pośpiewać piosenki oraz potańczyć przy swojej ulubionej muzyce – zadbali o to: Flip Frąckowiak z klasy 8bP oraz Przemysław Daś z klasy 8aP. Ponadto Samorząd Uczniowski przygotował „fotobudkę” oraz kącik wróżb.

Chłopcy z klasy piątej przy fotoduceBartek z klasy czwartej w stroju ekologicznymDziewczyny w stylizacjach andrzejkowychMartyna w swojej kreacji ekologicznej

Przeprowadzono również konkurs mody ekologicznej. Okazało się, że bardzo wielu uczniów zaprojektowało przepiękne stroje z plastiku czy papieru. Pierwsze miejsce w konkursie zdobyła Estera Nowak z klasy 4aP, drugie miejsce przypadło aż czterem osobom: Danucie Czapli z kl. 4aP, Marii Kopience z kl. 4aP, Bartoszowi Organiszczakowi z kl. 4aP oraz Martynie Wolff z kl. 8aP.

Chłopcy z klas piątych świetne się bawili przy naszej fotoduceAmelia z klasy piątej przy fotobudceDJ Przemek i DJ Filip

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród konkursowych oraz organizację sklepiku z przepysznymi przekąskami.

Magdalena Schulz
Magdalena Szczepaniak- Krupa