30 listopada w oddziałach przedszkolnych oraz klasach 1 - 3 obchodzono andrzejki.

Przedszkolaki prezentują andrzejkową pracę plastycznąWróżba z butami w grupie 0aDzieci z grupy 0a w trakcie wróżb andrzejkowychDzieci z oddziału przedszkolnego 0b ze swoją panią wróżką

Był to dzień pełen wróżb i wspaniałej zabawy. Dzieci zapoznały się z tradycją andrzejek i zwyczajami, które są z nimi związane. Przekłuwały serduszka z imionami, przewidywały swój przyszły zawód oraz za pomocą butów chciały dowiedzieć się, kto pierwszy znajdzie sympatię…

Chłopcy z klasy pierwszej podczas wróżby andrzejkowejFilip w czarodziejskiej fotobudceDziewczęta z klasy pierwszej podczas wróżby andrzejkowejNajmłodsi przedszkolacy wróżą sobie układając buciki

Nie zabrakło też lania wosku przez dziurkę od klucza. Uczniowie klasy 3aP bawili się przy wesołej, skocznej muzyce. Dzieci wykonały także prace plastyczne związane z andrzejkami i obejrzały bajkę edukacyjną ,,Karolek i andrzejki’’.
To był wspaniały dzień.

Klaudia Bryl
Kamila Czamańska
Irena Klemenska
Bożena Okupniczak
Grażyna Szymkowiak