25 listopada do naszej szkoły od samego rana przybywali najlepsi przyjaciele dzieci – pluszowe misie. Pojawiły się i te duże, i te małe, brązowe i białe… Uczniowie wraz ze swoimi pluszakami świętowali Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji wykonywali różne prace plastyczne, śpiewali piosenki, obejrzeli prezentację o misiach, rozwiązywali zagadki.

Uczniowie z klasy 1a z misiowymi pracamipngFabian w misiowej budcePrzedszkolaki z grupy 0aP wraz z pracami plastycznymi związanymi z Dniem Pluszowego Misia

Wykonywali również pamiątkowe zdjęcia na tle przygotowanej przez panią pedagog ścianki. Dzieci wysłuchały również fragmentu książki o Kubusiu Puchatku oraz poznały wyniki konkursu czytelniczego (więcej informacji w zakładce „Biblioteka”).

Bohdana Hania Kuba i Wojtek przy misiowym kącikuChłopcy z klasy 1a z wychowawczynią na misiowej ścianceDziewczynki z klasy 1a z wychowawczynią na misiowej ścianceDziewczynki z najmłodszej grupy przedszkolnej

Chłopcy z grupy 0b na misiowej ścianceStaś Mikołaj Szymon Szymon i Kamil przy misiowym kącikuChłopcy z klasy 2a na misiowej ścianceDziewczynki z klasy 2a na misiowej ściance

Lena Alan Mikołaj i Lena przy misiowym kącikuDziewczynki z klasy 3a na misiowej ścianceUczniowie z klasy 3a na misiowej ściance

Natomiast w szkole w Wonieściu dzieci z oddziału OW opowiadały o misiach, które przyniosły do przedszkola. Obejrzały również film o tym, dlaczego obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Wszyscy uczniowie wykonywali w tym dniu prace plastyczne związane z misiami: projektowali misie, malowali ich portrety oraz przygotowywali misiowe opaski. W ciągu dnia uczestniczyli w zabawach oraz rozwiązywali zagadki. Otrzymali także słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.

Chłopcy z 0W prezentujący swoje misiowe praceDziewczynki z przedszkola prezentujace swoje praceUczniowie klasy 3W podczas zabawy z misiamiPrzedszkolaki ze swoimi pracami przedstawiającymi misiePrzedszkolaki z misiowymi pracami

Chłopcy z klasy 3W rozwiązują quizPatrycja Maja i Mikołaj podczas układania puzzlijpgPrzedszkolaki ze swoimi misiamiUczniowie klasy 3W ze swoimi misiami

Marlena A. Stróżyńska