W czwartkowe popołudnie - 15 grudnia - w „pracowni” Świętego Mikołaja, która tymczasowo mieściła się w Szkole Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej, wytrwale pracowały „elfiki”, czyli wolontariusze SKW; pakowały do paczek kredki, modelinę, bloki, kolorowanki i wiele innych materiałów papierniczych. 32 pełne niespodzianek pudełka pięknie udekorowano i dostarczono małym pacjentom szpitala w Lesznie.

Wolontariusze podczas spotkania opłatkowego wspólnie wykonali łąńcuch który zawisł na naszej szkolnej choinceMarta Rita Nikodem podczasz pakowania darów Wolontariusze z paczkami świątecznymi dla małych pacjentów ze szpitala w Lesznie

Takie cudowne prezenty powstały dzięki wspaniałym ludziom, czyli rodzicom i uczniom naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy.

Paczki świąteczne przygotowane przez wolontariuszy naszej szkoły

Joanna Włodarczak