Uczniowie klas 2aW i 3aW oraz dzieci z oddziału „0” wraz z opiekunami: p. M. Zapłatą, p. J. Manią, p. M. Schulz i p. R. Frąckowiak wybrali się na wycieczkę do Boszkowa, gdzie wzięli udział w ,,Warsztatach Bożonarodzeniowych”.

Uczniowie podczas zabaw muzyczno - ruchowychUczniowie w trakcie konkursu wieszania skarpetekDziewczynki podczas przygotowywania pierników

Uczniowie tańczą do piosenek świątecznychDzieci podczas zabaw z chustą animacyjnąMaja zostaje obdarowana upominkiem od Mikołaja

Spotkanie rozpoczęło się poczęstunkiem wigilijnym i wspólnym kolędowaniem. W czasie warsztatów dzieci miały okazję przypomnieć sobie tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe. Brały udział w artystyczno– rozwojowych oraz muzycznych grach i zabawach świątecznych, a także w przygotowaniu i ozdabianiu pierników. Wykonały przepiękne prace plastyczne – świąteczne choinki. Na zakończenie pojawił się Święty Mikołaj, który każdemu uczniowi podarował drobny upominek.
Wyprawa do Boszkowa okazała się mile i aktywnie spędzonym czasem, dała dzieciom wiele radości i możliwość przeżycia świątecznej przygody.

Renata Frąckowiak