Grudzień upłynął przedszkolakom na intensywnych przygotowaniach do Świąt Bożego Narodzenia.

Spotkanie z GwiazdoremDzieci z Oddziału przedskolnego 0b z bałwankami ozdobionymi podczas świątecznych warsztatówjpgNajmłodsza grupa przedszkolna z GwiazdorkiemjpgLenkaFabianFranek i Filip wykrawają piernikijpg 

Najmłodsi dzielą się opłatkiemjpgWigilia w grupie 0aPPrzy stole wigilijnym w grupie 0bjpg

Przy śpiewie kolęd dzieci dekorowały pierniczki, wykonywały rozmaite prace plastyczne oraz tworzyły piękne kartki dla najbliższych. W końcu nadszedł ten długo wyczekiwany dzień… Po życzeniach i wspólnej wigilii pojawił się wyjątkowy gość. Oczywiście, mowa tutaj o Świętym Mikołaju! Uśmiechy dzieci i szczera radość w ich oczach były dowodem na to, że prezenty, które ze sobą przyniósł, były spełnieniem ich marzeń.

Klaudia Bryl