Etap gminny turnieju tradycyjnie przeprowadzony został w hali sportowej w Nietążkowie - 7.11.2013r. W rozgrywkach uczestniczyło pięć zespołów: Czacz, Stare Bojanowo, Śmigiel, Bronikowo oraz Stara Przysieka Druga. Ogółem odbyło się 11 spotkań, a każda z drużyn cztery razy stawała naprzeciwko rywala - w wymiarze czasowym: 10 minut.
       Natomiast 14.11.2013r. nasi uczniowie, po zwycięstwie w etapie gminnym, udali się do Borowa na turniej powiatowy. W zawodach uczestniczyło pięć najlepszych drużyn powiatu kościańskiego: Krzywiń, Stara Przysieka Druga, Oborzyska Stare, 4 Kościan i gospodarze - Borowo.

Obraz 070 

          Cały turniej stał na wysokim poziomie i obfitował w wiele ciekawych i emocjonujących spotkań oraz niespodziewanych zwrotów akcji.
        Był to bardzo udany występ naszych reprezentantów. Do każdego meczu nasi chłopcy podeszli skoncentrowani i zdeterminowani. Duże zaangażowanie widoczne było na boisku we wszystkich spotkaniach.
        Zgromadzone 9 punktów dało nam zwycięstwo w etapie gminnym, natomiast 6 punktów w końcowej tabeli turnieju powiatowego pozwoliło zająć naszej drużynie III m.
Chłopcy otrzymali dyplom uczestnictwa i pamiątkowe medale.

Wyniki meczów

Etap gminny:

Bronikowo – Stara Przysieka Druga 0 : 3
Stara Przysieka Druga – Śmigiel 2 : 0
Stare Bojanowo – Stara Przysieka Druga 0 : 3
Stara Przysieka Druga – Czacz 1 : 2

Etap powiatowy:

Stara Przysieka Druga – Borowo 0 : 1
4 Kościan – Stara Przysieka Druga 2 : 0
Stara Przysieka Druga – Stare Oborzyska 2 : 1
Stara Przysieka Druga – Krzywiń 1 : 0

Skład zespołu:
1. Adam Włodarczak
2. Szymon Walachowski
3. Błażej Walachowski
4. Grzegorz Leonarski
5. Aleksander Szczerbal
6. Mikołaj Szczerbal
7. Bartosz Żak
8. Dawid Seweryński
9. Piotr Zamelski
10. Paweł Stachowiak

Gratulujemy!
Bogusław Zandecki