W drugiej edycji konkursu plastycznego pod hasłem "Powstanie Wielkopolskie - historia mojej rodziny, historia mojej miejscowości", pod patronatem Wicemarszałek Sejmu pani Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, wzięło udział dziewięcioro uczniów naszej szkoły. Czworo z nich 16 stycznia uczestniczyło w uroczystym podsumowaniu konkursu i wręczeniu nagród, które odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Lesznie.

Wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa Błońska i poseł na Sejm Grzegorz Rusiecki z laureatami konkursu plastycznego o Powstawaniu Wielkopolskim 

W gronie wyróżnionych znaleźli się: Bartosz Andrzejewski (kl. 6b), Martyna Kubiak (kl. 6b), Oliwier Nowak (kl. 6a). Uczennica Zofia Marcinkowska (kl. 6b) zajęła 3 miejsce w kategorii szkoła podstawowa. Uczestnicy spotkania odebrali dyplomy, nagrody oraz gratulacje z rąk posła na Sejm pana Grzegorza Rusieckiego oraz Wicemarszałek pani Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Pozostali uczniowie (Marta Frąckowiak, Dawid Fryder, Mateusz Krauze, Nikola Szymańska, Katarzyna Tomaszyk), którzy wykonali prace konkursowe, również otrzymali dyplomy i upominki.
Gratulujemy naszym młodym artystom i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Mariola Frąszczak