27 lutego dzieci z oddziałów przedszkolnych odwiedziła pani weterynarz Karolina Szul. Ku uciesze dzieci, przyjechała wraz z labradorką o imieniu Korina.

Dzieci i pani weterynarz podczas głaskania psaPani weterynarz przedstawia pieska i tłumaczy jak należy się nim opiekowaćPani weterynarz prezentuje dzieciom skafander pooperacyjny dla psa

Przedszkolaki z ogromnym entuzjazmem powitały gości. Pani Karolina opowiedziała, na czym polega praca weterynarza. Wyjaśniła również, jak pomóc choremu zwierzątku, w jaki sposób założyć mu kołnierz ortopedyczny, opatrunek oraz skafander pooperacyjny. Dzieci miały również okazję, by zobaczyć, co znajduje się w torbie weterynarza. Na koniec spotkania przedszkolaki poczęstowały pieska przysmakiem.
Dzięki temu spotkaniu dzieci dowiedziały się wiele interesujących rzeczy o pracy weterynarza.

Klaudia Bryl