W marcu został rozstrzygnięty Gminny Konkurs Ortograficzny pod patronatem Burmistrza Śmigla „Zostań mistrzem ortografii".

Uczestnicy konkursu ze szkoły w Starej Przysiece DrugiejAleksandra odbiera dyplom za zajęcie drugiego miejscaLaureaci konkursu ortograficznego ze szkół gminy Śmigiel

Uczniowie z 5 szkół zmagali się z trudnościami ortograficznymi w dwóch kategoriach. W pierwszej z nich szkołę ze Starej Przysieki Drugiej reprezentowali: Tomasz Pawlik (kl.5a), Filip Kałucki (kl.5b), Bartosz Stróżyński (kl.6b). Natomiast w drugiej kategorii do etapu gminnego awansowali: Aleksandra Dłużak (kl.8a), Anna Stróżyńska (kl.8a), Bogna Sadowska (kl.8b).
Uczestnicy konkursu mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności z ortografii i interpunkcji. Nasza uczennica - Aleksandra Dłużak - uplasowała się na zaszczytnym drugim miejscu.
Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Mariola Frąszczak