21 kwietnia na terenie całego kraju odbywała się akcja „Sprzątanie dla Polski”, a dzień później na całym świecie obchodzony był Dzień Ziemi.

Filip z klasy 6a zbiera śmieci w okolicy swojego miejsca zamieszkaniaBartosz i Staś z klasy 6b zbierają śmieci w okolicy swojego miejsca zamieszkaniaMaja i Lena z klasy 8b zbierają śmieci w okolicy swojego miejsca zamieszkaniaBorys i Janek z klasy 5a zbierają śmieci w okolicy swojego miejsca zamieszkaniaMateusz z klasy 4a zbiera śmieci w okolicy swojego miejsca zamieszkania

Agnieszka z klasy 5a zbiera śmieci w okolicy swojego miejsca zamieszkaniaOliwier z klasy 6a zbiera śmieci w okolicy swojego miejsca zamieszkaniaRobert z klasy 6b zbiera śmieci w okolicy swojego miejsca zamieszkania

W tych dniach chętni miłośnicy przyrody z naszej szkoły ruszyli, by pomóc planecie. Sprzątali okolice swojego miejsca zamieszkania, a wszystko uwieczniali na zdjęciach. Swoją czynną postawą dali innym przykład, że dobro najbliższej okolicy nie jest im obojętne i każdy może mieć swój wkład w ochronę środowiska. Wszyscy otrzymali podziękowania i upominki.

Grupowe zdjęcie uczniów z Panią Dyrektor i nauczycielką koordynującą akcję w szkole

Bądźmy eko na co dzień!

Magdalena Jąder - Cwojdzińska