Uczestnicy korowodu ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej i z filii w Wonieściu

12 maja przedszkolaki i uczniowie ze Starej Przysieki Drugiej oraz z filii w Wonieściu wzięli udział w XVIII edycji imprezy edukacyjno-integracyjnej „W krainie baśni i bajek” zorganizowanej przez Centrum Kultury – Miejską Bibliotekę Publiczną w Śmiglu pod honorowym patronatem Burmistrz Śmigla. Pięknie poprzebierane dzieci przeszły w barwnym korowodzie ulicami miasta, a następnie w amfiteatrze uczestniczyły w pikniku i podsumowaniu konkursu plastycznego.

 

Uczestnicy korowodu podczas przejścia ulicami miastaUczestnicy imprezy W krainie baśni i bajek w ŚmigluUczestnicy korowodu podczas przejścia ulicami Śmigla

Dzieci bawiące się podczas piknikuPrzedszkolacy bawiący się podczas imprezy edukacyjno integracyjnej w ŚmigluUczniowie tańczący podczas pikniku

W konkursie plastycznym pt. „Postacie z bajek czytają książki” Tymoteusz Kunc zajął II miejsce w kategorii 5- latków, a Mikołaj Zborowski I miejsce w kategorii 6-latków. W kategorii klas II Kalina Koller-Sznajder zajęła I miejsce, a Klaudia Zapłata III miejsce. Gratulujemy!

Wręczenie nagrody MikołajowiMikołaj i Tymoteusz z dyplomami i nagrodamiKlaudia i Kalina z dyplomami i nagrodami

Marlena Anna Stróżyńska