16 maja gościliśmy w naszej szkole wolontariuszki z Gruzji i Francji, które przeprowadziły interesujące warsztaty dla uczniów klas: 3aP, 4a, 8a oraz 8b. Panie podzielili się swoją wiedzą na temat krajów, z których pochodzą.

Klasa 3a z wolontariuszką z GruzjiMariam i Juliett z uczniami klasy 4aWolontariuszka Mariam opowiada uczniom o Gruzji 

Juliett opowiada ciekawostki o FrancjiUczniowie ćwiczą zapis swoich imion w alfabecie gruzińskimKlasa 4a podczas prezentacji o Francji

Zajęcia prowadzone były wyłącznie po angielsku, co pozwoliło uczestnikom sprawdzić swoją znajomość języka obcego. Wizyta ta została bardzo dobrze oceniona przez obie strony. Uczniowie z dużym zaangażowaniem i w bardzo aktywny sposób uczestniczyli w lekcjach, które umożliwiły im kontakt z „żywym językiem”.
Z niecierpliwością czekamy na kolejną wizytę wolontariuszy z zagranicy w naszej szkole.

Wolontariuszki z Francji i Gruzji

Magdalena Schulz