2 czerwca drużyna naszej szkoły wzięła udział w II Zawodowej Grze Parkowej w Domu Pomocy Społecznej w Jarogniewicach zorganizowanej w ramach współpracy z CWRKDiZ w Lesznie.
Tym razem szkołę reprezentowali uczniowie z klas szóstych: Lena Jakubowska, Marta Frąckowiak, Lena Sikora, Katarzyna Tomaszyk, Szymon Spychała oraz Bartosz Stróżyński.

Uczestnicy Zawodowej Gry ParkowejWręczenie dyplomu drużynie z naszej szkołyUczniowie prezentują otrzymany dyplom

W grze udział wzięły różne szkoły z naszego powiatu. Każda z nich przygotowała po jednym zadaniu związanym z doradztwem zawodowym. Nasza drużyna opracowała zadanie nawiązujące do dawnych, nieistniejących już zawodów. Uczniowie każdej ze szkół rozwiązywali zagadki przy kolejnych stanowiskach rozlokowanych w całym parku. Kontrolą i wyjaśnianiem poszczególnych zadań zajmowali się opiekunowie drużyn i mieszkańcy DPS.
Wszyscy uczestnicy bardzo dobrze się bawili.Na zakończenie wydarzenia odbyły się występy, poczęstunek oraz wręczenie dyplomów.

Marlena Anna Stróżyńska