7 czerwca uczniowie ze Starej Przysieki Drugiej oraz z filii w Wonieściu wzięli udział w ogólnopolskiej akcji czytelniczej „Jak nie czytam, jak czytam”.

Akcja polegała na pobijaniu rekordu w czytaniu w jednym momencie – dlatego uczniowie wyszli na szkolne dziedzińce z ulubionymi książkami i o godzinie 10.00 zaczęli czytać. Każdy czytał to, na co miał ochotę, ponieważ głównym celem tego wydarzenia była promocja czytania dla przyjemności.

Uczestnicy akcji podczas czytania książek na szkolnym dziedzińcuUczniowie ze Starej Przysieki Drugiej czytający książki na dziedzińcu szkolnymUczniowie klasy pierwszej kontynuujący czytanie w swojej klasie na dywanie

Uczniowie z filii w Wonieściu czytający książki w szkolnym ogrodzieUczniowie z filii w Wonieściu czytający ksiażki

Marlena Anna Stróżyńska