Uczniowie klas 3aP i 3W wzięli udział w kolejnej edycji Gminnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej „English is easy”, który miał na celu zainteresowanie uczniów językiem angielskim.

Drużyna z naszej szkoły FUNNY BUNNIESDorotka i Ala przed konkursemKróliczki podczas śpiewania swojej piosenki

Konkurs odbył się w Starym Bojanowie, gdzie kolejny już raz spotkały się drużyny ze wszystkich szkół gminy, aby wziąć udział we wspólnej zabawie. Naszą szkołę reprezentował zespół „Funny Bunnies” w składzie: Dorota Wolff, Alicja Stachowiak i Marcel Konieczny. Uczniowie dzielnie rywalizowali z innymi drużynami w następujących konkurencjach: kalambury, łamańce językowe, gra planszowa, literowanie słów, rysowanie ze słuchu. Uczestnicy musieli wykazać się bardzo dobrą znajomością słownictwa oraz zaśpiewać wybraną piosenkę.

Wręczenie nagródUczniowie ze Starej Przysieki Drugiej zajęli II miejsceWszyscy uczestnicy konkursu z komisjąDrużyna reprezentująca naszą szkołę w gminnym konkursie języka angielskiego

Zespół Króliczków z Przysieki zajął II miejsce! Gratulujemy!

Magdalena Schulz