W środę 21 czerwca w szkole było kolorowo, głośno i ciekawie. Odbywał się szkolny „Dzień Pasji i Talentów” realizowany w formie wystawy.

Florian prezentuje swoją kolekcję klocków LEGOUczniowie podziwiają kolekcje związane z pasjami i zainteresowaniami kolegówMarek przy stanowisku prezentującym jego pasję karatePraca malarska uczennicy z klasy IV

Każdy uczeń miał okazję zaprezentowania swoich dyplomów, medali, zdjęć, gadżetów, prac plastycznych. Uczniowie udowodnili szeroki krąg zainteresowań: od sportu, przez historię, hippikę, plastykę do wędkarstwa i budowania z klocków lego. Ogromne brawa należą się wszystkim, którzy zechcieli ponieść trud pokazania swojej pasji.

Stanowisko prezentujące pasję Zosi - akrobatykę Pasja Bartka związana z wędkowaniemKolekcja związana z końmi i numizmatykąStrój do karate zdobyte medale i dyplomy Marka

Prace plastyczne i kostiumy wykonane przez MartynęTrofea sportoweTwórczość plastyczna NikoliTrofea sportowe uczniów

Ekspozycja prac malarkich uczennicy z kl. IV

Oprócz wystawy każda klasa zaangażowana była w kreatywne działania grupowe lub indywidualne. Zespół otrzymywał pakiet z niespodzianką: klasa czwarta ozdabiały koszulki pisakami do tkanin, klasy piąte malowały po numerach, robiły bransoletki koralikowe, konstruowały modele przestrzenne, klasa szósta A malowała szkło, klasa szósta B przerabiała galanterię drewnianą, a klasy ósme miały przygotować plakaty, transparenty z cytatami, myślami, które chcą pozostawić młodszym kolegom. I wszyscy zostaliśmy ubogaceni nowymi doświadczeniami!

Ewa Łaszczyńska - Maćkowiak