16 września uczniowie naszej szkoły wyruszyli na rajd pieszy do Turwi. 

 Ucznioiwe naszej szkoly na mecie rajdu w TurwiII miejsce dla Klaudii Gmerek w rzutach lotkąUcznioiwe z nagrodami pocieszania

Pogoda dopisała. Na starcie wycieczki stawiło się 59 uczniów, którzy podczas wędrówki mogli podziwiać piękno lokalnej przyrody. Na mecie na uczestników czekało wiele atrakcji oraz smaczna grochówka. Po zasłużonym odpoczynku przystąpiono do konkurencji sprawnościowych oraz konkursu krajoznawczego. Klaudia Gmerek - uczennica klasy 4a zdobyła 2 miejsce w rzucie lotką do celu. Organizatorzy imprezy przygotowali również nagrody pocieszenia. Nasi uczniowie zdobyli większą część z nich.

Klaudia Gmerek z dyplomem za udziała w konkursie sprawnościowymUczennica klasy 4 podczas losowania nagród pocieszenia

Wszyscy wracali zmęczeni, ale z uśmiechami na twarzy. Już nie możemy się doczekać kolejnego rajdu.

Joanna Włodarczak