7 października, w sobotnie przedpołudnie, pochmurne niebo i wietrzna aura nie odstraszyły młodych biegaczy ani kibicujących im rodziców. 30 uczniów reprezentowało naszą szkołę w Biegu im. Dezyderego Chłapowskiego w Turwi.

Uczestnicy biegu ze szkoły w Starej Przysiece DrugiejAlan na podiumZwycięzcy biegu na podium

Trasa na dystansie 500 m wiodła wokół trawiastego boiska szkolnego. W kategorii klas 1-2 spośród chłopców jako pierwszy linię mety przekroczył Wojciech Legierski z klasy 2aP. Wśród starszych chłopców rywalizujących na dystansie 900 m bezkonkurencyjny okazał się Alan Szkudlarek z klasy 6b. Emocje wzbudziło także losowanie nagród rzeczowych, których sporo trafiło do uczestników z naszej szkoły.

Zawodnicy klas 1 i 2 przed startemUczestnicy po biegu

Wszystkim gratulujemy wytrwałości i zapraszamy za rok!

Grażyna Szymkowiak