23 stycznia 2014 roku nasza szkoła była gospodarzem Mistrzostw Gminy Śmigiel w piłce siatkowej dziewcząt z gimnazjum.
    W tegorocznych rozgrywkach udział wzięły reprezentacje czterech szkół z gminy. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym". Wszystkie mecze był bardzo zacięte, każdy zespół chciał być najlepszy. Dziewczyny charakteryzowała wielka wola walki i zwycięstwa. 

1.200001 1.200006 1.200007

      W tym roku zaszczyt najlepszej drużyny przypadł dziewczynom ze Śmigla. Na drugim miejscu uplasował się zespół ze Starego Bojanowa. Nasze dziewczyny zajęły III miejsce i wyprzedziły swoje koleżanki z Bronikowa.
Skład naszej drużyny:
Wiktoria Białas, Jagoda Gbiorczyk, Marcelina Jędrczak, Julia Nowaczyk, Patrycja Kamińska, Zuzanna Ratajczak, Blanka Wawrzyniak, Aleksandra Stróżyńska, Marcelina Przybylska, Paulina Przybylska.

Maria Gąsiorowska