We wtorek 28 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień dla Ziemi, którego hasłem przewodnim było „Co mogę zrobić dla Ziemi nie tylko w dniu jej święta?”. W związku z tym wśród uczniów i nauczycieli modne stały się ubrania w kolorach naszej planety.

Filip podczas wykonywania zadaniaKrokodyl praca cuda z odpadówUczniowie klasy pierwszej uczą się segregować śmieci

Na zajęciach wychowawczych klasy 4-7 opracowały deklaracje działań dla Ziemi, a na gazetkach ściennych przedstawiono największe zagrożenia dla naszej planety.

Uczniowie klasy 3a wykonują zadania związane z Dniem dla Ziemi Uczniowie klasy drugiej wykonują zadania zwiazane z Dniem dla ZiemiUczniowie klasy 3 uczą się segregować śmieci

Najmłodsi również pogłębiali wiedzę ekologiczną. W klasach 1-3 wykorzystano materiały z programu „Kubusiowi Przyjaciele Natury”; ponadto wykonywano kreatywne cuda z odpadów.

Akwarium praca cuda z odpadówUczniowie klasy trzeciej prezentują meble wykonane z butelekWóz świętego Mikołaja praca cuda z odpadów

Magdalena Szczepaniak - Krupa