25 listopada wszystkie pluszowe misie mają swoje święto. W tym roku przypadało ono w sobotę, więc w naszej szkole obchodziliśmy je dzień wcześniej. Już od samego rana w szkole w Starej Przysiece Drugiej i w Wonieściu pojawiały się pluszowe misie wraz ze swoimi opiekunami – przedszkolakami, uczniami z klas 1-3, a nawet z nauczycielami!

Dzieci z 1a ze swymi misiamiKLasa 1 b ze swoimi misiamiUczniowie klasy 2 ze swoimi misiamiPrzedszkolacy z Wonieścia z misiami

Dzieci z grupy 0b ze swoimi pluszakamiUczniowie klasy 2 podczas zabawy z misiamiUczniowie klasy trzeciej ze swoimi pracamiPrzedszkolacy z Wonieścia z misiami i dyplomami

W tym dniu na dzieci i misie czekały liczne niespodzianki – były piosenki, gimnastyka z misiami, wiersze, opowieści, rysunki i zagadki. Dzieci oglądały prezentację o Dniu Pluszowego Misia, wystawy książek oraz poznawały książkowych i filmowych misiowych bohaterów. Oczywiście, nie obyło się bez częstego przytulania i tańca z misiami! Najmłodsze przedszkolaki miały również okazję do zrobienia misiowego zdjęcia w fotobudce.

Dzieci z 1a bawią się misiamiDzieci z 1a podczas zabawy z misiamiPrzedszkolacy z Wonieścia oglądający książki o misiachNatan z grupy 0b w Misiowej fotobudcePrzedszkolacy z grupy Oa z misiami i swoimi pracami

Dziewczynki z oddziału przedszkolnego w Wonieściu malujące misieMaja z najmłodszej grupy przedszkolnej podczas gimnastyki z pluszakiemPraca plastyczna Wyklejane misie grupy 0bPrace uczniów klasy drugiej

W szkole filialnej w Wonieściu odbył się też konkurs czytelniczy „Miś – książkowy przyjaciel”.

Więcej w zakładce Biblioteka.

 

Marlena Anna Stróżyńska