W grudniu uczniowie klas 1-3 ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej wraz z opiekunami wybrali się na warsztaty świąteczne do Boszkowa. Program obfitował w wiele atrakcji.

Chłopcy z kl.asy 1b dekorują piernikiDzieci witają Świętego MikołajaUczniowie podczas wspólnych zabawDziewczęta przygotowują pierniki

Spotkanie rozpoczęło się poczęstunkiem wigilijnym oraz wspólnym kolędowaniem. Następnie dzieci wykrawały pierniki, a po ich upieczeniu lukrowały i dekorowały. Brały też udział w muzycznych zabawach i konkursach - nie zabrakło też tańców i śpiewania. Na zakończenie pojawił się Święty Mikołaj, który każdemu podarował słodką niespodziankę.

Dziewczynki z klas pierwszych robią pierniczkiDziewczyny z klasy 3 podczas przygotowywania piernikówPierwszoklasiści podczas wspólnej zabawy

Uczniowie klasy trzeciej śpiewają kolędyUczennice klas pierwszych śpiewają kolędyUczniowie podczas zabaw integracyjnych

Dzięki warsztatom uczniowie mogli poczuć magiczną atmosferę świąt Bożego Narodzenia i cieszyć się nią z rówieśnikami.

Pierwszoklasiści ze Świętym MikołajemUczniowie klasy 1b w towarzystwie MikołajaUczniowie klasy drugiej w towarzystwie Świętego MikołajaUczniowie klasy trzeciej w towarzystwie Świętego Mikołaja

Magdalena Zapłata