Uczniowie klasy 3aP postanowili podzielić się swoimi pasjami i zainteresowaniami. Maja, Agata, Marcel i Bruno opowiedzieli nam o tym, jak spędzają czas i co najbardziej lubią robić w chwilach wolnych od nauki.

Marcel z klasy 3P prezentuje swoje zainteresowaniaUczniowie klasy 3aP prezentują swoje pasje 

Agata to miłośniczka koni. Zrelacjonowała, jak zajmuje się końmi, jak o nie dba, zaprezentowała elementy stroju dżokeja. Jeździ konno już od dwóch lat. Maja trenuje akrobatykę, jest bardzo wygimnastykowana. Opowiedziała o treningach, zademonstrowała też swoje umiejętności akrobatyczne. Zaimponowała nawet chłopcom! Bruno i Marcel interesują się piłką nożną. Mogliby o niej mówić i mówić… Obaj chłopcy zamierzają rozpocząć treningi piłkarskie pod okiem specjalistów. Pasją Marcela są również zwierzęta. Hoduje króliki i psy, ma też kota, a do niedawna był też właścicielem kucyka. Jak twierdzi chłopiec, zwierzęta to jego prawdziwi przyjaciele.
W naszej sali można podziwiać przygotowane przez dzieci plakaty o pasjach.

Donata Kowalczyk