13 grudnia w Kościańskim Ośrodku Kultury odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu „Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa” organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Kościanie.

Gabriela Jaraczewska z klasy 3 w WonieściuWyróżnieni uczniowie z klasy 2aP

W finale konkursu znalazło się dziesięć prac uczniów ze szkoły w Starej Przysiece Drugiej i cztery prace ze szkoły w Wonieściu. Oceniając prace, komisja konkursowa brała pod uwagę samodzielność wykonania i estetykę, wrażenie artystyczne oraz nawiązanie pracy do tradycji Świąt Bożego Narodzenia.
W gronie wyróżnionych w konkursie znaleźli się: Malina Kasperek, Oliwier Korbik i Wojciech Legierski z klasy 2aP Szkoły Podstawowej im. Arkadego Fiedlera w Starej Przysiece Drugiej oraz Gabriela Jaraczewska z klasy 3W szkoły filialnej w Wonieściu.

Serdecznie gratulujemy!

Bożena Okupniczak