27 stycznia dwudziestotrzyosobowa grupa uczniów naszej szkoły ruszyła w kierunku Łodzi.

Uczniowie klasy szóstej pozują do zdjęciaUczniowie z naszej szkoły podczas mitynguBorys pozuje do zdjęcia z jednym z zawodników

Celem wyjazdu był mityng lekkoatletyczny ORLEN Cup. Atlas Arena gościła polskie gwiazdy, m.in.: Pię Skrzyszowską, Michała Haratyka, Piotra Liska czy Ewę Swobodę. Uczniowie z bliska mogli podziwiać skok o tyczce oraz skok wzwyż. Podczas imprezy młodzież udowodniła, że potrafi świetnie dopingować. Nie zabrakło również emocji podczas zbierania autografów czy fotografowania się ze sportowcami.
W drodze powrotnej uczniowie intensywnie dyskutowali na temat świetnej imprezy. Już czekamy na kolejny wyjazd.

Joanna Włodarczak