Podczas zajęć świetlicowych uczniowie klasy 3 i grupy "0" Szkoły Filialnej w Wonieściu wykazali się dużą kreatywnością, konstruując różne budowle i przedmioty użytkowe z klocków LEGO oraz Korbo.

Starsze dzieci wykonywały również zdjęcia kolegom i koleżankom podczas ich aktywności. Skorzystały z aparatu cyfrowego zakupionego w ramach programu "Laboratoria Przyszłości" i poczuły się jak profesjonalni fotografowie.

Franek wykonuje zdjęcie koleżankomAdam wciela sie w rolę fotografaPaula wykonuje zdjęcie koleżance

Mariola Frąszczak