MISTRZOSTWA REJONU

W PIŁCE NOŻNEJ HALOWEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Rawicz dnia 25.11.2011r.

 

Po zwycięstwie w zawodach powiatowych, nasza reprezentacja udała się na turniej rejonowy, który odbył się w Rawiczu dnia 25.11.2011r W zawodach uczestniczyło sześć najlepszych drużyn rejonu leszczyńskiego: SP.3 Wolsztyn, SP. 5 Gostyń, SP. Stara Przysieka Druga, SP. 7 Leszno, SP. Drobnin i gospodarze SP. 5 Rawicz. Zawody rozegrano dzieląc zespoły na dwie grupy, po trzy zespoły w każdej grupie. Czas gry ustalono na 2 x 8 minut mecz.

W wyniku losowania do grupy A, w której znalazła się nasza drużyna, trafiły zespoły z Gostynia i Rawicza. Grupa okazała się bardzo silna. Sytuacja ta spowodowała pewien niepokój i zdenerwowanie w szeregach naszego zespołu. Pierwsze grupowe spotkanie rozegraliśmy z zespołem z Gostynia. Mecz stojący na wysokim poziomie zakończył się pewnym zwycięstwem naszej drużyny 4:0.

Drugi mecz, to walka o zwycięstwo w grupie z gospodarzami turnieju, drużyną z Rawicza. Zespół z Rawicza wymieniany jako faworyt do zwycięstwa w całym turnieju, postawił wysoko poprzeczkę naszym chłopcom. Nieprawdopodobna koncentracja i wola walki naszej drużyny, przyczyniły się do zwycięstwa 3:1 z wyżej notowanym rywalem. Po zwycięstwie w grupie, rywalem w meczu półfinałowym była drużyna z Wolsztyna. W meczu o finał turnieju, lepsi okazali się nasi rywale zwyciężając po dramatycznym spotkaniu 2:1. Ostatecznie nasz zespół uplasował się na bardzo dobrym III miejscu.

                                                        

Wyniki meczów grupowych:

St Przysieka Druga – SP.5 Gostyń 4 : 0

SP.5 Rawicz. – St. Przysieka Druga 1 : 3

 

Mecz półfinałowy:

St. Przysieka Druga – SP.3 Wolsztyn 1 : 2

 

       Skład zespołu:

1. Dominik Kaczor

2. Aleksander Szczerbal

3. Bartosz Żak

4. Grzegorz Leonarski

5. Paweł Stachowiak

6. Mikołaj Milarski

7. Jacek Wojtkowiak

8. Paweł Rajewski

9. Błażej Walachowski

GRATULUJEMY