29 kwietnia 2014 roku odbył się czwórbój lekkoatletyczny klas VI i młodszych. Naszą szkołę reprezentowała drużyna dziewczynek i chłopców. Każdy uczestnik zawodów startował w czterech konkurencjach: biegu na 60 m, skoku w dal, rzucie piłeczką palantową i biegu długim (dziewczynki – 600 m, chłopcy – 1000 m) i zdobywał punkty dla całej drużyny.

1.200001 1.200002 1.200004 1.200005

          Po zaciętej i wyczerpującej rywalizacji dziewczynki zajęły II miejsce, a chłopcy uplasowali się na III miejscu. Najwięcej punktów dla drużyny dziewcząt zdobyła Olga Michałowska, dla drużyny chłopców Adam Rosiński.
          Składy drużyn:
          Dziewczęta: Weronika Mazurek, Sandra Mocek, Kinga Kamińska, Olga Michałowska, Paulina Bohn, Aleksandra Grześkowiak.
          Chłopcy: Ernest Bajonczak, Adam Rosiński, Sebastian Jankowiak, Jakub Biały, Kacper Górny, Aleksander Przybylski.

Maria Gąsiorowska