14 czerwca 2014r. na boisku „Orlik" w Śmiglu zorganizowany został już X Gminny Dzień Dziecka, w którym brało udział 37 uczniów naszej szkoły.

P1180383 P1180393 P1180435 P1180466

Wszystkie konkurencje były przeprowadzone i oceniane osobno dla szkół podstawowych i gimnazjów.
        Gimnazjalistki rywalizowały w przeciąganiu liny i turnieju „DARTS". W kategorii szkół podstawowych dziewczęta rozegrały turniej dwóch ogni usportowionych, a ich koledzy turniej piłki nożnej. Dla najmłodszych przygotowano gry i zabawy sportowe.
W ogólnej klasyfikacji zarówno reprezentacja szkoły podstawowej jak i gimnazjum zajęła IV miejsce. Uczestnicy otrzymali puchary i dyplomy.
       Oprócz tego uczniowie brali udział w konkurencjach indywidualnych. Adam Włodarczak, uczeń reprezentujący nasze gimnazjum, został zwycięzcą w kilku konkurencjach, za co odebrał medale oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy obchodów Dnia Dziecka otrzymali napoje, drożdżówki, a na zakończenie lody.