W ostatnich dniach czerwca podsumowano Szkolną Ligę Historyczną oraz VI edycję konkursu „Super Klasa".

K025 K028

         Szkolna Liga Historyczna to konkurs, który był skierowany do uczniów klas 4-6 SP i 1-3 Gimnazjum. Młodzież rozwiązywała zadania konkursowe, których tematyka dotyczyła historii najnowszej Polski. W tegorocznej edycji zwyciężyły Patrycja Kozłowska (w gimnazjum) i Olga Michałowska (w szkole podstawowej).
        Natomiast o tytuł „SUPER KLASY" rywalizowały klasy gimnazjalne, które przez cały rok zdobywały punkty w różnych kategoriach, m.in. czytelnictwo, aktywność klasy w życiu szkoły, udział w kołach zainteresowań czy wygląd sal lekcyjnych. Do samego końca „walka" była bardzo zacięta. Ostatecznie tytuł „SUPER KLASY" przypadł klasie 2 a.
          Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy od kolejnych edycji w nowym roku szkolnym.

Lidia Jankowska