3 października uczniowie klas czwartych wzięli udział w „Sprawdzianie". Wydarzenie to kończyło miesięczny okres adaptacyjny, jakim objęte były dzieci rozpoczynające nowy etap edukacyjny w szkole w Starej Przysiece Drugiej.

M 065 M 067 M 070 M 073

      Dziewczynki i chłopcy z obu klasy zgromadzili się w sali nr 2; tam, pod czujnym okiem pani pedagog i wychowawczyń, udowodnili, że znają panujące w szkole zasady i potrafią się do nich dostosować. Wszyscy chętnie uczestniczyli w przygotowanych dla nich zabawach i rozwiązywali zadania, m. in: wykazali się znajomością planu lekcji, potrafili nazwać osoby pracujące w szkole; udowodnili też, że potrafią pracować w zespołach i lubią rywalizację.
         Życzymy, by nauka była dla uczniów klas 4 przyjemnością i dawała im wiele satysfakcji również przez kolejne miesiące!

Marlena Maria Stróżyńska