W piątek 7.11.2014r. w szkole filialnej w Wonieściu w klasie I i w oddziale przedszkolnym zostały zorganizowane zajęcia praktyczne pod hasłem „Śniadanie daje moc".
          Z tej okazji rodzice wraz ze swoimi dziećmi przygotowywali zdrowe kanapki. Następnie odbyło się wspólne śniadanie. Zajęcia te były podsumowaniem dotychczasowych działań związanych z tematyką zdrowotną. W oddziale przedszkolnym w tym dniu odbył się również KONKURS WIEDZY O ZDROWIU.

DSC03928 DSC03932 P8130068 P8130070

Był on zwieńczeniem procesu zdobywania wiedzy na temat zdrowego stylu życia i dbania o higienę osobistą. Dzieci startowały w różnych konkurencjach: rozwiązywały zagadki, quiz; określały, co jest prawdą, a co fałszem; układały obrazki z części; poprzez dotyk rozpoznawały przedmioty związane z higieną; wykonywały różne zadania ruchowe.

Wanda Olejnik , Krystyna Szklarska