W naszej szkole rozegrano tegoroczny gminny turniej w siatkówce chłopców. W zawodach uczestniczyły cztery drużyny reprezentujące następujące szkoły: Czacz, Stare Bojanowo, Bronikowo, Starą Przysiekę Drugą. Ogółem w turnieju rozegranych zostało 6 spotkań, a każdy zespół miał do zagrania trzy mecze. Poziom zawodów był wyrównany, co dodawało dodatkowej dramaturgii każdemu spotkaniu.

          Reprezentanci z Przysieki rozpoczęli turniej od porażki z faworyzowanym zespołem z Czacza, w stosunku 2:0. W kolejnym meczu nasi chłopcy, po zaciętej walce, pokonali drużynę ze Starego Bojanowa 2:1. Ostatnie spotkanie - z zespołem z Bronikowa - było pojedynkiem o drugie miejsce w turnieju. W bezpośredniej rywalizacji naszym gimnazjalistom zabrakło umiejętności i trochę szczęścia. Mecz był wyrównany, lecz zakończył się porażką naszej drużyny.
          Najlepszym tego dnia zespołem okazała się reprezentacja z Czacza, natomiast nasi chłopcy po jednym zwycięstwie i dwóch porażkach zajęli ostatecznie III miejsce.

Wyniki meczów:

Stara Przysieka Druga – Czacz 0:2
Stare Bojanowo – Stara Przysieka Druga 1:2
Stara Przysieka Druga – Bronikowo 0:2

Skład zespolu:

1. Paweł Stachowiak
2. Mikołaj Milarski
3. Szymon Szymański
4. Jacek Wojtkowiak
5. Grzegorz Leonarski
6. Damian Ziołański
7. Mateusz Bartkowiak
8. Daniel Michalak