Nasza szkoła zgłosiła się do ogólnopolskiego projektu pt.: "Odejść na zawsze, by stale być blisko..."– ks. Jan Twardowski w oczach młodych.

          Jego głównym celem jest upamiętnienie 100. rocznicy urodzin ks. Jana Twardowskiego. To programowe zadanie jest włączone w cykl wydarzeń artystycznych, edukacyjnych i popularnonaukowych realizowanych w różnych częściach Polski i za granicą organizowanych przez Społeczny Komitet Obchodów Jubileuszu z okazji nadchodzącej rocznicy. Patronat honorowy nad tymi wydarzeniami przyjęła Małżonka Prezydenta RP Pani Anna Komorowska, a do Komitetu Honorowego, którego przewodniczącym jest ks. kard. Kazimierz Nycz, włączyło się prawie 30 osób. Patronat medialny przyjęły TVP oraz PR.
              W związku z tym zachęcamy uczniów klas 1-3 i 4-6 szkoły podstawowej do wzięcia udziału w:
• konkursie plastycznym ILUSTRACJA do wybranego wiersza ks. Jana Twardowskiego
• konkursie na ZIELNIK
Szczegóły znajdziecie na http://www.fundacjabowarto.pl/projekt-twardowski/
Zainteresowanych uczniów prosimy o zgłaszanie się do p. L. Jankowskiej lub p. I. Włodarczak

IzabelaWłodarczak