Przed feriami rozstrzygnięto dwa konkursy na kartkę walentynkową. Wzięły w nich udział uczennice z kółka plastycznego oraz uczestnicy zajęć świetlicowych.

P1020751.1 P1020769 P1020770.1 P1020775

         Na kółku plastycznym i zajęciach świetlicowych wylosowano po 2 szczęśliwe kartki walentynki: Emilii Żurawskiej i Zuzanny Daś z kl. V oraz Olgi Michałowskiej z kl. I gim. i Jakuba Białego z kl. VI. Cała czwórka otrzymała skromne upominki.
          W walentynki odbyła się zabawa karnawałowa dla dorosłych. Na tę okazję uczniowie gimnazjum pomogli wykonać dekoracje wiszące i ozdoby na stół. Do pracy włączyli się: Zuzanna Ratajczak, Julia Kamińska, Patrycja Kamińska, Grzegorz Leonarski, Paulina Krzyżanowska, Marcelina Przybylska – uczniowie kl. IIIab oraz Aleksandra Szczerbal z kl. IIb.
Wszystkim bardzo dziękujemy za pomoc.

Kinga Kwaczyska