Tradycją Szkoły Filialnej w Wonieściu jest organizowanie baliku karnawałowego. 16 lutego 2015r. pięknie udekorowana sala zaczęła zapełniać się poprzebieranymi w różnokolorowe stroje dziećmi. Były wróżki, księżniczki, żołnierze, zwierzątka, piraci, Zorro, motylki oraz inni bajkowi bohaterowie. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienną atmosferę. Opowiadaniom, dyskusjom i wzajemnemu podziwianiu nie było końca. Gdy już wszyscy byli gotowi do zabawy, rozpoczął się tak długo oczekiwany bal. Zabawy integracyjne, konkursy, bajkowe zagadki oraz zabawy i tańce przy muzyce przygotowała nauczycielka Wanda Olejnik. Wszyscy świetnie się bawili.

WP 20150216 001 WP 20150216 004

Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem rodziców, którzy stanęli na wysokości zadania i dołożyli starań, aby dzieci pięknie prezentowały się na balu, co z pewnością przyczyniło się do wspaniałego samopoczucia dzieci i niezapomnianych przeżyć.

Do zobaczenia na kolejnym balu - już za rok !

Wanda Olejnik