Dnia 29 czerwca 2012 uczniowie Samorządowego Gimnazjum i Szkoły Podstawowej w Starej Przysiece Drugiej wzięli udział w uroczystości zakończenia roku szkolnego, na której to podsumowano cały rok nauki, nagrodzono uczniów za osiągnięcia oraz ich rodziców za wspieranie pracy szkoły a także pożegnano absolwentów.

  

Obraz 003

 

 

Wśród przybyłych gości byli radny Rady Miejskiej Śmigla Alfred Splisteser, przedstawicielka Burmistrza Śmigla Blandyna Pella, ks Andrzej Sotek oraz przewodnicząca Rady Rodziców Agnieszka Przygodzka. Wśród nagrodzonych uczniów byli również najlepsi absolwenci gimnazjum Angelika Sieracka i Tomasz Piotrowski oraz absolwent szkoły podstawowej Dominik Kaczor. Uczniowie klas trzecich gimnazjum przedstawili krótki program artystyczny a na zakończenie odśpiewali piosenki "Jedna mała łza" oraz "Ostatni raz z moją klasą". Więcej zdjęć w galerii: Zakończenie roku szkolnego

 

Obraz 009 Obraz 025 Obraz 040


Mariusz Wawrzeniecki