25 marca 2015r. upłynął w naszej szkole pod hasłem Świat wokół nas. Uczniowie klas drugich gimnazjum przedstawili przed publicznością - dyrekcją, wychowawcami, opiekunami projektów, rodzicami oraz swoimi kolegami - efekty swojej kilkumiesięcznej pracy nad realizacją projektów

210 212 217 IMG 7990

          W wystąpieniach gimnazjaliści podsumowali swoje dokonania w zakresie realizacji projektu dotyczącego interesującej ich dziedziny życia. Widzowie mogli obejrzeć prezentacje multimedialne na temat sukcesów polskiej reprezentacji siatkarzy, wpływu fitnessu na zdrowie i sprawność fizyczną, korzyści płynących z nauki języka angielskiego, a także znaczenia wody i wiatru na kuli ziemskiej oraz fascynującego świata fantasy. Pasjonaci języków obcych, za pomocą interesujących plakatów, przekonywali nas, że nazwać coś to rzecz trudna oraz zachęcali do nauki języka angielskiego poprzez przygotowanie krótkich scenek. Uczniowie realizujący projekt z języka polskiego, wykorzystując przepiękne stroje, przenieśli nas w świat literatury i filmu fantasy, natomiast grupa młodych naukowców przedstawiła doświadczenie ukazujące wpływ wiatru na rzeźbę Ziemi.
          Wszystkim prezentującym się uczniom serdecznie gratulujemy.

218 IMG 8026 223 230

Joanna Banaszak