W marcu br. w Szkole Podstawowej w Starej Przysiece Drugiej oraz Szkole Filialnej w Wonieściu odbył się konkurs na najładniejszą kartkę wielkanocną w języku obcym przygotowany przez p. B. Bartkowiak, p. M.Schulz, K.Kwaczyńską oraz p. M. Wawrzynieckiego.

CAM05356 CAM05332 CAM05368

          Konkurs miał na celu wykorzystanie i rozwijanie potencjału artystycznego uczniów, ich umiejętności językowych, poszerzanie wiedzy związanej z tradycjami krajów anglojęzycznych lub niemieckojęzycznych oraz ukazanie znaczenia i symboliki Świąt Wielkanocnych.
          Uczniowie aktywnie włączyli się w wykonanie pięknych kartek Wielkanocnych.

   Laureatami konkursu zostali:
Szkoła Filialna w Wonieściu:
I Piotr Skotarczak kl.2
II Aleksandra Machowiak kl. 2
III Zofia Wawrzyniak kl. 1

Szkoła Podstawowa w Starej Przysiece Drugiej:
Klasy I-III:
I Nikola Zapłata kl. 2
II Emanuel Kostrzewski kl. 1
III Julia Mazurek kl. 2

Klasy IV-VI:
I Zofia Szymańska kl. 4a
II Kacper Maćkowiak kl. 4 a
III Magdalena Olejnik kl. 4b

Gratulujemy!!!
Magdalena Schulz