Zakończył się konkurs na ozdobienie Ekotorby, w którym udział wzięli uczniowie z Zespołu Szkół w Starej Przysiece Drugiej i ze Szkoły Filialnej w Wonieściu. Zgłoszono wiele ciekawych prac, na których uczniowie zastosowali różne techniki ozdabiania.

IMG 8080 IMG 8076 IMG 8075 DSC01411

Celem konkursu była popularyzacja ekologicznego stylu życia poprzez zachęcenie do korzystania z toreb wielokrotnego użytku, a także rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych uczniów.
          Spośród wszystkich toreb wyłoniono po trzech zwycięzców w trzech kategoriach. Przyznano również jedno wyróżnienie.

Laureatami konkursu zostali:

w kategorii klas 1 – 3 SP;
I Nikola Zapłata kl. 2 SP w Starej Przysiece Drugiej,
II Piotr Skotarczak kl. 2 Szkoła Filialna w Wonieściu,
III Natalia Wilczkowiak kl. 2 Szkoła Filialna w Wonieściu.

W kategorii klas 4 – 6;
I Klaudia Korbik kl. 5;
II Zofia Szymańska kl. 4a;
III Barbara Kopienka kl. 4a;
wyróżnienie Zuzanna Daś z kl. 5.

W kategorii klas 1 – 3 gimnazjum;
I Aleksandra Szczerbal kl. 2b;
II Wiktoria Teska kl. 2b;
III Marcelina Przybylska Kl. 3b.
                                                                                                                                              Gratulacje!

Zofia Kolasa